ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu Online Ödeme Sistemi

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampusu Online Ödeme Sistemine Hoşgeldiniz.

Ödeme işlemi gerçekleştirebilmeniz için ödemede kullanılan kartın 3D Secure işlem izninin açık olması ve İnternet üzerinden yapılan işlemlere ait limitin yeterli olması gerekmektedir. Online Ödeme Sistemi'ni kullanmanız ödeme yapmaya yetkili olduğunuzu onayladığınızı göstermektedir.

Peşin (tek) ödeme için herhangi bir kredi kartını kullanabilirsiniz. Creditwest, Garanti Bankası, İş Bankası kredi kartları ve anlaşmalı kredi kartlari ile TL olarak yapılacak öğrenim ve yurt ücreti ödemelerde taksitle ödeme olanaklarından yararlanabilirsiniz. Taksitli ödemelerde ilgili bankaların uyguladığı faiz ve ücret ödeme miktarına eklenecektir. Taksitli ödemelerde Eğitime Destek Kampanyası kapsamında bankalar size ek taksit olanağı sunabilir. Kampanyalar, ilgili bankalar tarafından sunulan olanaklardır, bankalar kampanyalarını dilediği zaman sonlandırabilir.

Taksitli ödeme seçenekleri aşağıdaki şekildedir:

  • Creditwest Bankası Cardplus ile taksitli ödeme: 4 taksit mevcuttur (Toplam banka maliyeti: %2,60)
  • Garanti Bankası anlaşmalı kredi kartları ile taksitli ödeme: 4 taksit mevcuttur (Toplam banka maliyeti %2,95)
  • İş Bankası anlaşmalı kredi kartları ile taksitli ödeme: 4 taksit mevcuttur (Toplam banka maliyeti %2,95)
  • Ücret iadesi koşulları, yapılan ödeme türüne göre değişmektedir. Kredi kartı ödemelerinde ücret iadesi talebi ödeme yapıldıktan 40 gün sonra yapılabilir. Taksitli ödemelerde bankaların uyguladığı faiz ve ücret iade edilmez.

    Ödeme tamamlandıktan sonra, öğrencinin ve ödeme yapılan kredi kartı sahibinin e-posta adreslerine, ödeme detayını gösteren bir e-posta gönderilecektir.

    Herhangi bir problem ile karşılaşmanız halinde ncc-softdevmetu.edu.tr adresinden bizimle iletişime geçiniz.
    Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Kuzey Kıbrıs Kampusu, Kalkanlı, Güzelyurt, KKTC, Mersin 10, Türkiye Tel: +90 392 661 2000 E-posta: kkkodtu.edu.tr